iPhone nevidí SIM kartu.Co dělat

Dnes mluvíme o chytrých telefonech iPhone.Jako každé jiné zařízení, iPhone vás může překvapit nepříjemným překvapením, například když nevidí SIM kartu.Vzniká logická otázka - co dělat?Jak tento problém vyřešit?Podívejme se na možnosti.

Vytáhněte přihrádku a znovu vložte

První věc, kterou byste měli udělat, pokud SIM karta fungovala dříve, vyjměte a znovu vložte přihrádku do slotu.Například, pokud jste šli do metra, spojení bylo ztraceno a po ukončení metra není obnoveno.

Restartujte iPhone

Pokud to nepomůže, nezapomeňte restartovat iPhone.Nebudete věřit, jak často takové jednoduché řešení pomůže vyřešit problémy s vaším smartphonem!

Kromě toho v některých případech nelze zařízení restartovat, ale jednoduše zapnout a vypnout letový režim.

SIM karta byla nesprávně odříznuta

Pokud jste přišli do salonu mobilního operátora pro novou SIM kartu a poté ji smartphone nevidí, pravděpodobně ji správce nesprávně ořízlmapa.Musíte požádat o jeho výměnu nebo, pokud je to možné, oříznutí správně.

iPhone je uzamčen

Pokud jste si iPhone právě koupili z rukou, i když je nový, ale neobtěžovalo se kontrolovat jeho síťové připojení, je docela možné ) uzamčený iPhone.Sečteno podtrženo: zařízení je vázáno na konkrétního operátora, to znamená, že funguje pouze s jeho SIM kartami.Co dělat

  • Můžete použít adaptér Turbo SIM, ale není vhodné jej používat,protože pokud ztratíte signál, budete muset znovu aktivovat postup.
  • Odemkněte zařízení s operátorem.Služba je placena.Kolik to stojí závisí na požadavcích provozovatele.
  • Můžete prodat iPhone.

Selhání softwaru

Je nepravděpodobné, ale může to být selhání softwaru.Jak to vyřešit?Nejprve restartujte iPhone a, pokud to nepomůže, upgradujte jej na nejnovější verzi firmwaru nebo jej vráťte zpět pomocí iTunes.

Pokud iPhone spadl do vody

Pokud smartphone spadl do vody a poté SIM karta přestala fungovat, musí být důkladně vysušena.Udělejte to sami, pouze ti, kteří již podobné problémy narazili.Ve všech ostatních případech důrazně doporučujeme kontaktovat servisní středisko a požádat o pomoc.

Pokud iPhone klesl

... A přistál na něčem tvrdém, pravděpodobně dojde k mechanickému poškození uvnitř.V takovém případě doporučujeme kontaktovat servisní středisko a požádat o kvalifikovanou pomoc.