Hangouts: co je tento program?

Pokud používáte smartphone nebo tablet s Androidem, pravděpodobně byste viděli aplikaci nazvanou Hangouts.Toto je software pro rychlé zasílání zpráv vyvinutý společností Google.Je třeba poznamenat, že aplikace Hangouts ve skutečnosti nahradila tři další rychlé zprávy: pouze Google Talk, Google+ chaty a službu video chatu Google+ Hangouts.Kromě toho lze službu Hangouts použít i pro online vysílání na YouTube.

Důležitým faktorem je, že program používá stejný účet Google, jaký používáte například na trhu Goolge Play Market, přestože služba Hangouts podporuje možnost přidávání dalších účtů.

Na co je služba Hangouts?

Hangouty se objevily v roce 2013 a spojily několik služeb.Díky tomu může uživatel komunikovat s ostatními účastníky a současně jich může být několik desítek.Aplikaci lze použít jak na mobilních zařízeních, tak na stolních webových prohlížečích, které jsou vytvořeny na základě modulu Chromium.

Aplikace mimo jiné umožňuje účastníkům označit své umístění, nahrát obrázek, poslat SMS zprávy, vytvořit videokonferenci atd.

Je zajímavé, že pokud osoba, se kterou mluvíte, je offline a pošlete mu zprávu, bude mu doručena, jakmile vstoupí do sítě.

Jedním z nejzajímavějších rysů posla je nicméně video komunikace.V tomto ohledu je Hangouts téměř hlavním konkurentem známého programu.Skype

Mimochodem, můžete dokonce vstoupit do služby Hangouts z rozhraní Google Mail - vaší poštovní schránky Gmail.com!

Kam stáhnout Hangouts?

Hangouty jsou k dispozici na různých platformách, včetně Windows, Android a dokonce iOS.Protože je náš web věnován operačnímu systému Android, ukážeme vám, jak stáhnout aplikaci do smartphonu nebo tabletu z Obchodu Google Play.

Než však začneme, důrazně doporučujeme, abyste se ujistili, že aplikace již není na vašem zařízení nainstalována.Pokud tomu tak není, otevřete Obchod Google Play a do vyhledávací lišty napište Hangouts.

Vyberte aplikaci.Na stránce s aplikací klikněte na „Instalovat“.

Počkejte, až se aplikace nainstaluje do vašeho zařízení.

Spusťte aplikaci, najděte kontakty a začněte chatovat.

Upozorňujeme, že zadání účtu není vyžadováno, protože používá v zařízení aktuální účet Google.Prostřednictvím nastavení služby Hangouts však můžete přidat další účet.