Google Play Market nefunguje (žádné připojení)

Mnoho uživatelů si stěžuje, že Google Play odmítá fungovat, i když je připojen internet a stránky jsou načteny do prohlížeče.Tento problém lze vyřešit několika způsoby.Podrobnosti o těchto metodách jsou v našem článku.

Zkontrolujte připojení k internetu

Nejprve zkontrolujte připojení k internetu.Mnoho uživatelů spouští trh Play pomocí mobilního internetu, který za tuto sazbu nemusí být vůbec použit.Vtipy, vtipy, a to někdy pomůže.

Restartujte zařízení

Je nepravděpodobné, ale je možné, že v operačním systému Android došlo k nějaké závadě.Chcete-li problém vyřešit, musíte restartovat telefon nebo tablet.Praxe říká, že takové jednoduché řešení může pomoci.

Nastavte přesný čas.

Nyní se dostaneme k trochu složitějším rozhodnutím.Pokud na vašem zařízení nemáte práva root, musíte nejprve nastavit přesný čas.

Chcete-li to provést, přejděte v části „Datum a čas“ v nastavení vašeho zařízení.Zde najděte položku „Datum a čas sítě“ a synchronizujte čas se sítí.Nezapomeňte zapnout internet.

Poté zkontrolujte, zda Google Play funguje.

Správně smazat svobodu

Pokud používáte program jako Freedom, musíte jej odstranit správně, protože může upravit soubor hosts.Pro správné odstranění Freedom musíte kliknout na tlačítko Stop včas.To znamená přeinstalaci a správné odstraněníaplikace tento problém vyřeší.

Vymažte soubor hostitelů

Pokud i po odinstalaci služby Freedom nebo podobného programu, který má přístup k souboru hostitelů, trh pro vás stále nefunguje, na tom nezáleží, můžetesami upravte soubor hosts.K tomu budete potřebovat root-práva, která jsou již na vašem zařízení, jinak nelze soubor hosts upravit.Stejný problém může nastat po použití programů pro root.To však není tak důležité.

K úpravě souboru hosts tedy potřebujeme správce souborů, například ES Explorer.Otevříme zařízení, udělíme mu práva superuživatele a sledujeme adresu: Systém - atd.V této složce najdeme soubor hosts, zde je:

Dále klikněte na něj a otevřete jej v některém textovém editoru.Soubor upravujeme tak, aby zůstal pouze horní řádek127.0.0.1 localhost .Odstraňte vše ostatní, včetně různých webových a IP adres.

Nezapomeňte uložit změny.Pokouší se spustit Google Play.

Resetujte trh Google Play

Děláme to.Přejdeme do sekce Aplikace a najdeme zde aplikaci Google Play Market.Jdeme do toho a klikneme na tlačítko „Vymazat mezipaměť“ nebo „Vymazat data“.

Poté je vhodné zařízení restartovat.

Obnovte nastavení služeb Google Play

Totéž proveďte se službou Google Play Services:

) A restartujte zařízení znovu.Můžete vymazat data v obou aplikacích a pouzePoté restartujte smartphone nebo tablet.

Smazání a obnovení účtu služby Google Play Market

To není vůbec obtížné.Pokud si vzpomenete, na našem webu se již podařilo hovořit o odstranění účtu Google ze zařízení, zatímco samotný účet není smazán - to je důležité.

Po odstranění profilu restartujte zařízení.Pokud Google Play funguje, budete muset znovu zadat informace o svém účtu (uživatelské jméno a heslo).

O přeinstalování aplikace Google Play

Existuje názor, že přeinstalace služby Google Play Market může pomoci.Někteří uživatelé tvrdí, že to opravdu pomůže.A všechno by bylo v pořádku, ale není jasné, kde stahovat službu Google Play.