Duální aplikace v Xiaomi: co to je?

Jsme již zvyklí na to, že s každou aktualizací firmwaru získávají nové funkce a často v jedné aktualizaci lze funkčnost výrazně rozšířit.Firmware MIUI s jednou z aktualizací obdržel několik důležitých funkcí.Jedna z funkcí se nazývá duální aplikace.Co to znamená?

Opravdu, pokud se podíváte na nastavení smartphonu, můžete vidět takovou sekci.Zde je to:

Tato část vám umožňuje vytvořit klon aplikace.Předpokládejme, že ve smartphonu používáte dvě SIM karty, ale při instalaci oblíbeného messengeru jej můžete připojit pouze k jedné SIM kartě.Pokud potřebujete připojit messenger k druhé SIM kartě a používat instant messenger současně z jednoho telefonu, budete si muset vytvořit kopii aplikace.V tomto případě vám to pomůže část Dual Applications.

Otevřete jej a zobrazte všechny aplikace, pro které můžete vytvořit klonovací aplikaci.Například WhatsApp, jako v našem příkladu.Po přesunutí posuvníku bude vytvořena kopie aplikace a její zástupce bude přidán na plochu.

Takto vypadá zkratka pro samotnou aplikaci a její klon na ploše - nebudete zmateni.

Nyní můžete na svém Xiaomi použít dva posly.Je třeba poznamenat, že jsou podporováni nejen poslové, ale i jiné aplikace.Mimochodem, podobná funkce se objeví na jiném firmwaru, i když název této části nabídky se může lišit.