Co znamená iPhone RFB?

Pokud jste se najednou rozhodli koupit nový iPhone a rozhodli jste se jít do nějakého slavného železářství, tam (a nejen tam) můžete vidět něco takového: iPhone 6S RFB, zatímcojeho cena bude nižší než u stejného iPhone bez nápisu.Co to znamená?

RFB je zkratka pro Repasované, tj. Renovované nebo obnovené.Obchody někdy uvádějí na cenovce „Repasované“, často jsou však označeny RFB nebo malá písmena rfb.Ve skutečnosti je to důvod k nižším nákladům na zařízení - jedná se o obnovený iPhone, ale pokud si myslíte, že bylo obnoveno někde v místní službě, mýlíte se - velké sítě pracují se zařízeními, která byla oficiálně obnovena samotným Apple, i když pokud si koupítetakový gadget s rukou, možná to nebylo obnoveno v továrně Apple.

Co znamená renovovaný iPhone?To znamená, že zařízení se podrobuje úplnému zotavení, které zahrnuje výměnu pouzdra a obrazovky.To je důvod, proč iPhone RFB a nové se neliší z hlediska vzhledu.Zařízení je navíc zaručeno.

Příklad iPhone RFB na Yandex.Market:

Můžete si zakoupit repasovaný iPhone 5S, 6, 6S (v době psaní).Pravděpodobně podle stejného schématu bude možné zakoupit novější generace iPhone.