Co znamená ikona oka na telefonu Honor nebo Huawei?

Smartphony od Huawei (Honor), stejně jako smartphony jiných značek, mají své vlastní vlastnosti.Které z nich?Jedná se například o schopnost vytvořit snímek obrazovky se třemi prsty - musí být nakreslen přes obrazovku.A co znamená ikona oka ve stavovém řádku?

Pokud jste tento článek omylem otevřeli a nechápete, o co se jedná, zde je snímek obrazovky (veškerá pozornost je v pravé horní části obrazovky):

Všimli jste si ikony oka?To vyvolává otázky.Jak se často stává, všechno je velmi jednoduché a neexistují žádná tajemství - jedná se o speciální režim „Vision Protection“, který podle tvůrců snižuje UV záření, čímž snižuje únavu očí při práci s displejem.Když je tento režim zapnutý, obrazovka získá charakteristický nažloutlý odstín.Funguje funkce?Každý člověk je jedinečný, takže nebudeme mluvit za každého, ale v našem případě se opravdu cítíme méně unavení.

Jak povolit nebo zakázat tuto funkci?Vyvolejte místní nabídku nebo jednoduše „opona“ a najděte ikonu „Vision Protection“.

Pokud je zakázána, odpovídající ikona zmizí ze stavového řádku a „žlutá“ obrazovka zmizí.

Tuto funkci lze navíc zapnout nebo vypnout pomocí „Nastavení“.Vyberte obrazovku.

Klepněte na řádek „Ochrana zraku“.

Povolení nebo zakázání funkce.

Vezměte prosím na vědomí, že v režimu vypnuto můžete nastavit plán zapnutí funkce av režimu zapnuto můžete vybrat teplotu barev.