Co znamená hvězdička na obrazovce telefonu?

Dnes budeme analyzovat zprávu, kterou opustil jeden z uživatelů našich stránek.Alexei píše: „Seděl jsem se svým mladším bratrem, který samozřejmě požádal o telefon.Hrál hry asi hodinu, poté, co vrátil telefon a já jsem ve stavovém řádku viděl hvězdičku.Co to znamená? “

Nejprve jsme nechápali, o jakou hvězdičku se jedná, ale po několika minutách se vše zapadlo na místo.Někteří uživatelé si stěžují na hvězdu, která se objevuje v horní části obrazovky, ale obvykle se objevuje v případech, kdy uživatel zařízení předá stejným dětem, které jsou rádi, že prozkoumají nabídku smartphonu a často stisknou všechna tlačítka v řadě.

Takže zpět na hvězdu.Tato hvězda se objevila na Androidu 5.0 a vyšším.Vypadá to takto:

Nemusíte se obávat, všechno je celkem jednoduché - hvězdička znamená, že je zapnutý režim upozornění „Důležité“.V tomto režimu je zvuk výstrah vypnut pro všechny účastníky kromě těch, které jsou označeny jako důležité.To je celé tajemství.

Jak vypnout tento režim?Stisknutím tlačítka zvýšíte nebo snížíte zvuk, v horní části obrazovky se objeví malá nabídka.Zde uvidíte, že je zapnutý režim „Důležité“, dokonce můžete upravit čas, během kterého tento režim funguje.

Klikněte na položku „Vše“, poté se režim „Důležité“ vypne, uslyšíte zvuk všech oznámení a hvězdička zmizí ze stavového řádku.

Jak vidíte, vše je velmi jednoduché.