Co se stane, pokud resetujete nastavení v systému Android na tovární nastavení?

V zařízeních založených na operačním systému Android existuje část, pomocí které můžete resetovat (Hard Reset) nastavení tabletu nebo smartphonu, o kterém jsme mimochodem již hovořili .Někteří uživatelé mají zájem o to, co se stane.

Resetování nastavení na tovární nastavení je pro uživatele nezbytné, pokud například chce zařízení přijmout v jeho původní podobě, protože při resetování nastavení budou odstraněna absolutně všechna data, včetně fotografií, videí, aplikací a dalších souborů, a systémse vrátí do původního stavu, včetně všech nastavení.Z tohoto důvodu musíte zálohovat - ukládat data pro případ, že budete stále muset provést tvrdý reset.Telefonní čísla lze získat pomocí vašeho účtu Google, pokud jsou tyto informace synchronizovány s vaším účtem.

Existují další důvody pro resetování nastavení.Zařízení tedy může začít pracovat pomalu, dochází ke zpomalení, závadám atd.Pokud se to týká jakékoli aplikace, je vhodné ji odebrat a zkontrolovat výkon systému. Pokud ale nevíte, o co jde, můžete nastavení resetovat.

Jediným mínusem resetování nastavení je ztráta dat, na kterou systém varuje.Někteří uživatelé to nevědí a pak se ptají, kam šly všechny jejich fotografie, hudba, videa atd.Znovu opakujeme - pokud tato data potřebujete, před resetováním je přeneste někam jinam, například do počítače nebo do cloudového úložiště.Po resetuMůžete je stáhnout zpět do zařízení.