Co jsou oznámení push pro Android nebo iPhone?

Technologie Push (push z angličtiny se překládá jako „push“, „push“) je jednou z metod šíření informací, když se data dostanou na obrazovku zařízení (tablet, chytrý telefon atd.).e.) na základě stanovených parametrů.Jednoduše řečeno jde o oznámení, která aplikace přenášejí a které se objevují na obrazovce zařízení uživatele.

První společností, která zahájila oznámení push pro svá zařízení, byla Apple - oznámení push se objevila na OS X. Později se objevila na jiných operačních systémech, včetně mobilních: iOS, Android, WindowsMobilní atd.

Push oznámení jsou příjem důležitých informací.Chceš příklad?Vezměte prosím populární Whatsapp messenger.Aplikace je uzavřena, jsou aktivována oznámení push, zařízení je připojeno k Internetu.Po odeslání zprávy uživateli (vám) se na obrazovce zařízení zobrazí oznámení push se zprávou.Souhlasím, je to velmi výhodné.

Tímto způsobem vám samozřejmě nebude chybět důležitá zpráva za předpokladu, že máte připojení k internetu a co je nejdůležitější, obdržíte oznámení push.

Výše ​​je snímek obrazovky pro iOS v iPhone, ale příklad oznámení push na zařízení založeném na Android OS:

Ale oznámení push nejsou vždy užitečná,někdy jsou otravné.Jednoduchý příklad: hru jste nainstalovali, hráli ji, zavřeli a bezpečně na ni zapomněli.Po nějaké době vám aplikace pošle oznámení push - říká, proč jste zapomněli na hru, hrajte znovu.Vypadalo by toco je to?Za prvé, ne každý je šťastný, že aplikace odesílá zcela zbytečné zprávy, a za druhé, taková oznámení mohou přijít i pozdě v noci, když spíte.To je samozřejmě doprovázeno vyzváněcí melodií.

Naštěstí lze oznámení push snadno deaktivovat a můžete to udělat pro každou aplikaci zvlášť.