Co je to účet v telefonu se systémem Android a proč je to nutné?

Ne všichni uživatelé vědí, proč si vytvořit účet v chytrých telefonech a tabletech Android.Navíc ne každý ví, co je tento účet.Nezáleží na tom, známe odpověď na tuto otázku.

Takže účet je uživatelský účet.Například profil na VKontakte je uživatelský účet na sociální síti.Smartphony a tablety Android používají účet Google.Účet ukládá osobní údaje o vlastníkovi zařízení a další uložené informace, které jsou synchronizovány se servery Google - s jeho pomocí, v takovém případě bude možné obnovit data nebo alespoň jejich část.Proč Google?Je to jednoduché - Android patří k internetovému gigantu Google.

Trik spočívá v tom, že Google vám umožňuje používat pro všechny své služby jeden účet.Co to znamená?Řekněme, že používáte Google Mail Gmail, takže ve svém smartphonu můžete používat stejný účet.Díky tomu můžeme využívat služby Google, jako jsou Google Play, YouTube, Disk Google atd.

Co dává účet Google v chytrém telefonu?

Pokud potřebujete nainstalovat aplikaci z trhu Google Play, nemůžete se obejít bez účtu.

Účet umožňuje synchronizovat informace a v případě potřeby vám umožňuje obnovit je ze zálohy (nezapomeňte povolit synchronizaci v nastavení).

Po propojení účtu získáte přístup ke službám Google.Chcete komentovat video YouTube?Není třeba projít dalším povolením.Chcete se přihlásit do Gmailu?Stačí otevřít aplikaci Gmail.Souhlasím, je to velmi pohodlné.

Je možné dělat bez účtu na smartphonu Android?

Je však možné, že to má více minusů než plusy.Například v případě problémů nebude možné obnovit informace ze zálohy a o instalaci aplikací z Google Play se nedá nic říci - nebude funkční.

Jak vypadá účet?

Vypadá to, že jde o běžnou e-mailovou adresu Gmail, kterou je třeba zadat pomocí hesla.

Jak vytvořím účet?

Můžete použít platnou e-mailovou adresu Gmail nebo si vytvořit účet sami - z počítače nebo ze smartphonu /tabletu.Trvá to jen několik sekund volného času, který náš web podrobně popisuje.