Co je to selfie telefon?

Co je to selfie, mnozí vědí.Ve skutečnosti je selfie typ autoportrétu, když se člověk zachytí na fotoaparátu.Tento termín se stal velmi populární před několika lety, když smartphony umožnily vytvoření autoportrétu.

V souladu s tím je selfie termín pro smartphone, kde se přední fotoaparát neliší od hlavního fotoaparátu nebo je horší než ten druhý a umožňuje vám pořídit si vysoce kvalitní selfie.

Mnoho výrobců má vlastní telefony a často i více než jeden model, ale nejsou příliš úspěšní.Jedná se spíše o specializované modely.Důvod je jednoduchý: v moderních chytrých telefonech vám modul přední kamery umožňuje pořizovat dobré snímky a spolu s různými filtry není třeba lepšího modulu.

Pokud však chcete pořizovat vysoce kvalitní selfies (často nazývané „selfies“), doporučujeme vám seznámit se s několika nejnovějšími modely selfies.V závorkách je počet megapixelů přední kamery.

HTC Desire Eye (13 MP)

Sony Xperia C5 Ultra Dual (13 MP)

ASUS Zenfone Selfie (13 MP)

OPPO N3 (16 MP))

Zvláštností této jednotky je to, že má pouze jednu kameru, která se otočí, to znamená, že se používá jako hlavní i přední.

Posuzování pouze podle suchých čísel, jako je počet megapixelů, za to nestojí.Nicméně, selfies těchto zařízení se ukáže být extrémně vynikající.