Co je to replika pro iPhone?

Poměrně často, po putování po rozloze Runetu, uvidíte něco podobného: „Replika iPhone pro pouhých 7999 rublů!“ Někteří uživatelé se okamžitě ptají - co znamená slovo replika?

Replika je přesná kopie úředního vzorku, tj. V našem případě iPhone.V prodeji najdete repliky zařízení iPhone 5s, iPhone 6 a 6s, iPhone 7 atd.Navenek mohou opravdu kopírovat smartphony známé americké značky, ale kvalita sestavení a materiály jsou mnohem horší.

Pokud je vzhledem ke vzhledu vše více či méně jasné, vyvstává otázka - co je uvnitř zařízení?Tyto smartphony jsou zpravidla postaveny na základě nejjednodušších procesorů s minimálním množstvím paměti RAM a interní paměti, ale kupující o tom obvykle zjistí později, když uvidí brzdy a často se na zakoupeném zařízení objeví závady.A to není překvapující vzhledem k nákladům na repliku.Samozřejmě existují repliky postavené na výkonnějším hardwaru, ale převážná část je založena na nejdražších a nízkoenergetických součástech.

Pokud jde o proprietární operační systém iOS, zde není uveden, protože je nainstalován výhradně na zařízeních Apple.Repliky jsou založeny na Androidu a používají téma iOS, které téměř úplně kopíruje skutečný OS iOS, ale není.

Podle vlastností se však replika mnohokrát ztratí s originálem.To se týká kvality fotografií, zobrazení, autonomie, rychlosti atd.

Dále několik modelů replik:

Mám si koupit repliku pro iPhone?

Pokud potřebujete iPhone a peníze zoufale chybí, můžete si zakoupit repliku.Hledejte kvalitní možnosti, které jsou dnes na trhu hojné.