Co je iMessage pro iPhone a iPad?

iMessage je technologie okamžitých zpráv používaná operačními systémy iOS a OS X společnosti Apple.Jednoduše řečeno, jedná se o proprietární messenger společnosti Apple pro zasílání zpráv.Aplikace iMessage se poprvé objevila v iOS 5.0.

iMessage vyžaduje aktivaci, která používá proprietární Apple ID, které lze zadat v nastavení iPhone, iPad atd.Samozřejmě, aby aplikace fungovala, potřebujete připojení k internetu - mobilní nebo přes Wi-Fi.

Je zajímavé, že pokud se stejný Apple ID používá na různých zařízeních Apple, budou zprávy přicházet na všechna tato zařízení.

Jakmile byl iMessage považován za téměř kompletní náhradu za SMS zprávy, a to se obecně stalo, ale mnoho uživatelů dává přednost použití jiných poslů, například populárního Vibera, Whatsapp, telegram, atd.

V systému iOS 10 Apple aktualizoval iMessage a přidal skvělé funkce pro přizpůsobení zpráv.Například některé prvky mohou být animovány.Balónky tedy mohou létat po obrazovce.Je možné použít „neviditelný inkoust“ - předplatitel bude moci číst text, pouze pokud mu přejede prsty.Slova lze nahradit emodži pouhým jediným klepnutím.

Spolu s touto aktualizací se korespondence v doslovném smyslu slova stala velmi zajímavou hrou.