Co je blacklist v telefonu a jak to funguje?

Představme si tak jednoduchou situaci.Řekněme, že neznámá osoba neustále volá vaše číslo a nabízí něco koupit.Samozřejmě se vám to nelíbí, ale nevíte, co dělat - nevolat policii ... Ale zatím existuje řešení a nazývá se černá listina.

Co je tedy černá listina?Ve skutečnosti se jedná o speciální funkci firmwaru pro chytrý telefon nebo telefon, která umožňuje blokovat příchozí hovory a často SMS zprávy z jednoho nebo jiného čísla.Vše, co musí předplatitel udělat, je vložit číslo na černou listinu, po které hovory od něj, i když dorazí, ale účastník je neslyší.

Je třeba poznamenat, že blacklist může fungovat různými způsoby.U některého firmwaru tedy uživatel ani neví, že přijímal hovory nebo SMS zprávy z čísla, které zablokoval.U jiného firmwaru se může na tomto displeji objevit ikona, která se ve stavovém řádku objeví o zmeškaném hovoru - současně není slyšet žádný zvuk.

Jak vypadá černá listina?Ano, je to velmi jednoduché - jedná se o banální seznam blokovaných čísel, vypadá to asi takto:

Uživatel samozřejmě může odblokovat číslo, které dříve zablokoval (na černé listině).Hlavní věc je vědět, jak na to.Naše stránka již dokázala říci, jak přidat číslo k nouzové situaci a odtud ji odstranit .