Čínské značky smartphone

Ve skutečnosti jsou všechny smartphony, i přes umístění hlavní kanceláře, propuštěny v Číně.Dobře - téměř všechno.V Číně je k dispozici i oblíbený iPhone každého.Důvod je jednoduchý - výroba je levná a právě v Číně jsou soustředěny továrny většiny společností, které vyrábějí potřebné součásti pro výrobu mobilních zařízení.

Čína má své vlastní značky, z nichž některé se proslavily světem.Dnes budeme mluvit nejen o nich, ale také o dalších čínských značkách, které si v budoucnu budou moci na trhu zaujmout vedoucí postavení.

Huawei

Je jedním z lídrů ve výrobě mobilních zařízení, stabilně se řadí mezi top 5 a dokonce i top 3.Společnost byla založena v roce 1987.

Huawei je pro nás zajímavá v tom, že je to jedna z mála čínských společností, která samostatně prodává své chytré telefony prostřednictvím oficiálního internetového obchodu pod značkou Honor.Ceny za výrobky v internetovém obchodě jsou velmi konkurenceschopné, takže poptávka po vybavení je velmi vysoká.

Huawei Honor 5C

Lenovo

Další čínská společnost, která byla založena v roce 1984.Z velké části to bylo známé pro své notebooky, ale to zabírá značnou část trhu mobilních technologií.Produkuje velmi kvalitní smartphony a modelová řada je velmi široká.Stejně jako Huawei má v Rusku svůj vlastní internetový obchod.

Lenovo Vibe P1 Turbo

Xiaomi

Poměrně nová společnost - byla založena až v srpnu 2010nicméně za takovékrátké období zasáhlo 10 největších světových mobilních technologických společností.Xiaomi primárně vyrábí smartphony a tablety, ale spoustu úložných a dalších produktů, včetně sluchátek, směrovačů, USB lamp atd.

Xiaomi MI5

Meizu

Tato společnost byla založena v roce 2003, ale původně se zabývala hudebními přehrávači ateprve v roce 2009 přešel na chytré telefony.

V Rusku existuje oficiální obchodní dům.

Meizu Pro 6

ZTE

Od roku 2011 je ZTE CORPORATION druhým největším výrobcemtelekomunikační zařízení a mobilní telefony v Číně.Jsme pro společnost známí mnoha chytrými telefony, které se prodávají v naší zemi.

ZTE Blade D6

DOOGEE

Společnost s neobvyklým názvem pro uši naší osoby.Její chytré telefony se však těší na trhu docela dobrého úspěchu (především kvůli nízkým nákladům) a nakonec byla společnost otevřena až v roce 2013.

DOOGEE X5

VIVO

Společnost založená v roce 2009 je známá svými smartphony s úžasnouzvuk.I když zařízení VIVO mají samozřejmě řadu dalších výhod.

Vivo XPlay 5

Představili jsme vám, podle našeho názoru, nejslavnější a nejzajímavější čínské společnosti, které, jak se říká, vsadily své místo na slunci.Na trh se samozřejmě objeví stále více nových společností, které by v budoucnu mohly nabídnout takový produkt, který tomu tak nenížádný z výrobců.

​​

Jak je značka lepší?

Nemůžete říci, která značka je lepší - každá z nich je dobrá svým způsobem.Jeden má více možností výběru produktů, zatímco druhý má lepší návrhy chytrých telefonů.Proto vše záleží pouze na vašich vlastních preferencích.Co koupit, záleží jen na vás.