Chytré hodinky Chytré hodinky GT08: malý přehled

Pokračujeme v mluvení o nových zajímavých gadgetech a dnes budeme mluvit o chytrých hodinkách Smart Watch GT08.Pravděpodobně jste slyšeli více než jednou o chytrých hodinkách, zejména od společnosti Apple.Chytré hodinky GT08 externě opakují model „apple“, takže jejich matení je stejně snadné jako ostřelování hrušek.

Na výběr je několik odstínů těla: stříbro, zlato, černá.Výchozí barva popruhu je černá, rychlá výměna popruhu není zajištěna, ale barvu náramku lze zvolit při zakoupení.Kromě toho jsou v prodeji hodinky s kovovým náramkem.

Důležitá nuance - na trhu pod názvem Smart Watch GT08 najdete několik hodin najednou různých společností.Uvažujeme o modelu ColMi GT08, který je v době psaní jedním z nejpopulárnějších na ruském trhu, což není problém koupit.

Jak bylo výše uvedeno, Smart Watch GT08 externě replikuje hodinky od společnosti Apple - dokonce ani fanoušek společnosti „apple“ pravděpodobně nepochopí, že má před sebou podobné zařízení.Dokud však není obrazovka zapnutá.Ten má mimochodem úhlopříčku 1,54 palce.To je hodně, ale boční rámy jsou velmi široké, proto jsou rozměry zařízení poměrně velké: 41x48x12 mm.Na jednom snímku je ale kamera - podle různých zdrojů, s rozlišením 0,3 MP nebo 1,3 MP (pravděpodobně první možnost).Rozlišení obrazovky - 240x240 pixelů.Ne záznam, ale vůbec špatný.

Když stisknete boční tlačítko, rozsvítí se obrazovka zobrazující hodiny.Existuje několik stylů reflexe času na výběr.

Uživatel můžeotevřete plochu zařízení.Celkem existuje několik stolních počítačů, na nich jsou zobrazeny ikony dostupných aplikací.Jedná se například o kalkulačku, telefonní seznam, audio a video přehrávač, seznam volání, vytáčení, fotoaparát, rádio, galerii atd.Procházení stolními počítači se provádí švihnutím - stejně jako na tabletu nebo smartphonu.

Snad hlavním rysem tohoto zařízení je podpora SIM karty, stejně jako paměťové karty.Otvory pro ně jsou na zadní straně chytrých hodinek - pod víkem a baterií, které je nutné vyjmout, aby bylo možné nainstalovat SIM kartu nebo paměťovou kartu.Mimochodem, kapacita baterie je 300-350 mAh (data se liší).Můžete mluvit po celý den, ale v tom je málo potěšení - neobvyklé a ne vždy pohodlné.Současně, pokud nemáte smartphone, lze hodinky použít jako náhradu za telefon, a tím vidíme naši výhodu.

K dispozici jsou podpora pro sluchátka, ale neexistuje pro ně samostatný jack 3,5 mm, takže se připojují buď přes Bluetooth nebo přes MicroUSB.

Protože inteligentní hodinky GT08 jsou založeny na procesoru MTK, podporují aplikaci Mediatek SmartDevice, pomocí které můžete provádět různá nastavení, například zvolit, která oznámení se budou zobrazovat nasledovat obrazovku.Aplikace navíc umožňuje aktualizovat firmware hodinek.

 • Podpora platformy: Android, iOS (?)
 • Vibrace: ano
  )
 • Materiál pouzdra: ocel
 • Velikost obrazovky: 1,54 palce
 • Rozlišení: 240 × 240
 • Procesor: MTK6261A
 • Rozhraní: Bluetooth 3.0
 • Kamera: 0, 3 MP (podle jiných zdrojů, 1,3 MP)
 • Kapacita baterie: 300-350 mAh