Chyba při analýze balíčku v systému Android.Jak to opravit?

Při používání smartphonu nebo tabletu Android se uživatel může setkat s určitými okolnostmi.Jednou z nich je „Chyba při analýze balíčku“, která se může objevit při instalaci aplikace.Vyvstává otázka - jaký druh chyby je a co ve skutečnosti dělat?

Samotná chyba vypadá takto:

Soubor nebyl načten do konce

Poměrně častý problém, když souborBuď nebyl stažen až do konce, nebo byl poškozen během stahování nebo instalace na zařízení, nebo byl zpočátku nefunkční.

Co dělat?Nejprve přeinstalujte aplikaci.Pokud to nepomůže, zkuste jej stáhnout z jiného zdroje a znovu jej nainstalovat.

Softwarová nekompatibilita

K chybě může dojít také v případě, že dojde k softwarové nekompatibilitě.Co to znamená?Předpokládejme, že váš smartphone používá Android 4.4, zatímco minimální požadavky na instalaci této aplikace jsou Android 5.0.Tato aplikace samozřejmě během instalace zobrazí chybu.Zkuste stáhnout starší verzi, která je kompatibilní s vaší verzí systému Android, naštěstí to lze často provést přímo na trhu Google Play, který podporuje aplikace pro různé verze operačního systému Android.

Nepřejmenovávejte soubor

Stává se, že uživatel, který stáhne soubor APK do počítače nebo jeho zařízení, jej přejmenuje.To může být jeden z důvodů chyby.V takovém případě je lepší nezměnit název souboru nainicializovat a znovu stáhnout aplikaci.

Instalace aplikací z neznámého zdroje je blokována

Pokud instalujete aplikaci z jiného zdroje než Google Play, může se objevit chyba, protože stahování z jiných zdrojů je ve vašem smartphonu blokováno.Jedná se o speciální ochranu, která také zabraňuje instalaci škodlivých souborů, takže její deaktivace může být pro život smartphonu nebo tabletu jednoduše nebezpečná.Přesto vám řekneme, jak to udělat, ale veškerá odpovědnost leží na vašich bedrech.

Přejděte na „Nastavení“.

Vyberte sekci Zabezpečení.

Zaškrtněte políčko vedle Neznámé zdroje.

Potvrďte akci stisknutím tlačítka OK.

Instalace aplikací z neznámých zdrojů je povolena.