Chyba 403 na trhu Play

Uživatelé se při práci s online obchodem s aplikací Google Play často setkávají s různými problémy.V 99% případů je na vině samotné zařízení, mnohem méně často sám uživatel.Ať už je to jakkoli, můžete vyřešit téměř jakýkoli problém, ke kterému dochází na trhu Play.

Dnes chci mluvit o chybě 403. Při stahování nebo aktualizaci aplikace můžete obdržet následující zprávu: „Aplikace nemohla být aktualizována kvůli chybě 403“.Existuje řešení?Ano

  • První možnou možností je komunikační problém.Předpokládejme, že k aktualizaci aplikace používáte mobilní internet, ale v tomto okamžiku dojde k přerušení komunikace, což má za následek objevení se chyby 403.Doporučuje se najít stabilní přístupový bod a pokusit se aplikaci aktualizovat přímo pomocí její pomoci.
  • Nezapomeňte aktualizovat všechny aplikace Google, pokud jsou k dispozici.Věřte mi, tato minutová procedura vám pomůže vyřešit problém za pár minut.
  • Možná je problémem nedostatek místa ve vašem zařízení.Podívejte se, kolik paměti vám zbylo.Často se stává, že volná paměť nezůstane na samotném zařízení, ale na paměťové kartě.Protože je aplikace na zařízení nainstalována, může to vést k chybě.Proto musíte vymazat paměť, například převodem aplikací na paměťovou kartu.Některá zařízení tuto funkci podporují, ale druhé - ne, takže je to nutnépoužijte speciální aplikaci.Který z nich je vhodný pro vaše zařízení, najdete na notoricky známém fóru w3bsit3-dns.com.
  • Synchronizace účtu Google se případně nezdařila.Ve výchozím nastavení je zapnuto, takže jděte na "Nastavení", najděte účet, vypněte synchronizaci a restartujte zařízení.Po restartu znovu přejdeme na „Nastavení“, ale tentokrát zapneme synchronizaci.Na trh Play zatím nejsme.V nabídce vyhledejte sekci s aplikacemi, najděte tam trh Google Play a vymažte mezipaměť pomocí tlačítka se stejným názvem.Teprve poté můžete přejít na Play Market a pokusit se zjistit, zda se aplikace stahují.
  • Předpokládá se, že vytvoření nového účtu může pomoci s touto katastrofou.To se vám líbí nebo ne, nevíme, ale můžete to zkusit.Chcete-li to provést, musíte se nejprve odhlásit ze svého účtu a poté vytvořit nový a zkusit jej použít k instalaci aplikace.
  • Jako poslední možnost můžete zkusit resetovat všechny parametry na zařízení.Tím se také odstraní všechny nainstalované aplikace.Jinými slovy, obdržíte zcela nové zařízení, jako tomu bylo při nákupu.Před resetováním můžete nakonfigurovat archivaci tak, aby nedošlo ke ztrátě dat a nainstalovaných aplikací.

Chyba 403 na trhu Play na Krymu

Nedávno se ukázalo, že trh Play začal vydávatchyba 403 pro obyvatele Krymu.Jak se ukazuje, je to kvůli sankcím za obyvatele poloostrova, kteří bylipředstaveno USA.Nyní, když se uživatel na Krymu pokouší stáhnout nebo aktualizovat aplikaci na svém smartphonu nebo tabletu, obdrží chybu 403.

Problém je vyřešen pomocí aplikace, která podporuje připojení VPN.Umožní vám připojit se ke službě Play Market pomocí adresy IP umístěné někde v Německu, Japonsku, Anglii atd.

Nejprve musíte najít jednu z těchto aplikací.Upřímně řečeno, existuje jich spousta.Ukážeme příklad založený na Hidemanovi.

Na stejném fóru w3bsit3-dns.com si můžete stáhnout programy pro připojení VPN - téměř všechny jsou zdarma, takže by nemělo být problém se stahováním.Díky Marketu Play je samozřejmě ještě nemůžete stáhnout.

Stáhněte si soubor .apk a nainstalujte jej do zařízení (stačí jej spustit pomocí správce souborů).Připojte se k síti.Spusťte aplikaci.

Přímo na hlavní stránce uvidíte zemi připojení (je vybrána automaticky).Pokud vám to z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete si vybrat jiný stát.

Pokud je vše v pořádku, stiskněte velké tlačítko „Připojit“.Aplikace vám řekne, že jí udělujete povolení k zachycení síťového provozu.Pokud vám to vyhovuje, zaškrtněte políčko „Důvěřuji této aplikaci“ a klikněte na „Ano“.

Spusťte trh Play a zkuste aplikaci stáhnout.Všechno by mělo fungovat.

Tato aplikace umožňuje používat připojení VPN několik hodin za sebou.Samozřejmě před každým vstupem na Google PlayMusíte spustit aplikaci.Můžete jej použít i pro online připojení, pokud to potřebujete.

Doufáme, že uspějete.